Sony Xperia 5 II aangekondigd: compacte smartphone met 120Hz scherm
:quality(80)/https%3A%2F%2Fwww.want.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F09%2FXperia_5_II_design_specific_black_16.9.jpg)
De Sony Xperia 5 II is vanmorgen aangekondigd. Net als de Xperia 1 en de Xperia 10 krijgt de Xperia 5 hiermee dus ook een opvolger. Eentje die vooral gemaakt is voor mensen die opzoek zijn naar een compacte smartphone.
De Sony Xperia 5 II is o.a. voorzien van een compact beeldscherm met een 120Hz verversingssnelheid en een prijskaartje van €899. In dit artikel maken we uitgebreid kennis met het toestel.
Sony Xperia 5 II een feit
Sony heeft vandaag zijn volgende smartphone in de Xperia-lijn aangekondigd. Deze lijn aan smartphones richt zich voornamelijk op het camerasysteem en het beeldscherm. De serie leent zich met langwerpige 21:9 beeldschermen uitstekend voor het bekijken van films, die ook in deze resolutie geschoten worden. Bij de Sony Xperia 5 II is dat niet anders. Het toestel beschikt over een 6.1-inch FHD+ scherm en is voorzien van een zogeheten Creator-modus die gemaakt is door CineAlta. Het zorgt ervoor dat de kleuren op het scherm zo accuraat mogelijk zijn. Daarbij is het scherm ook voorzien van een 120Hz verversingssnelheid. Deze toevoeging zien we steeds vaker en wordt over het algemeen positief ontvangen. Het zorgt ervoor dat alles op het scherm er vloeiender uitziet, omdat het dus veel vaker ververst wordt.