Videoland en HBO Max introduceren combi-abonnement voor lagere prijs: dit is het prijsverschil met het normale abonnement

Films & Series Ruan Moleman Vandaag
Leestijd: 1 minuut

De toekomst van streaming lijkt langzamerhand dichterbij te komen. Veel mensen worden moe van alle verschillende streamingsdiensten, vooral omdat het een duur grapje wordt. Daarom komen Videoland en HBO Max nu met een bundelabonnement voor een lagere prijs.

Hoeveel kost het combi-abonnement op Videoland en HBO Max?

Gebruikers kunnen kiezen uit drie verschillende trappen. De eerste betreft een combinatie van beide abonnementen, waarmee je advertenties te zien krijgt. Wil je geen advertenties zien, dan kom je bij de combinatie HBO Max Standaard en Videoland Plus uit. Voor de fijnproevers die ook willen genieten van 4K is er nog een bundel met HBO Max Premium en Videoland Premium.

De bundels worden tegen een lagere prijs aangeboden dan als je ze los zou afsluiten, dus voor fans van beide streamingsdiensten is dit een enorme uitkomst. De bundels zijn per direct af te sluiten en kunnen nog altijd maandelijks opgezegd worden. Hieronder vind je een overzicht met de prijzen en hoe die zich verhouden tot de totaalprijs als je de abonnementen los zou afsluiten.

BundeltypeBundelprijsLosse totaalprijsVerschil
HBO en Videoland met ads9,99 euro per maand12,98 euro per maand2,99 euro per maand
HBO en Videoland geen ads17,99 euro per maand 23,98 euro per maand5,99 euro per maand
HBO en Videoland Premium (4K)23,99 euro per maand31,98 euro per maand7,99 euro per maand

De kans is groot dat meer streamingsdiensten deze kant op gaan. Veel gebruikers nemen tegenwoordig maar een abonnementje van een enkele maand om een aantal titels te kijken, in plaats van langdurig lid te blijven. De kans is groot dat Videoland en HBO gebruikers hiermee wat langer abonnee laten blijven, aangezien je voor HBO betaalt, terwijl je misschien het meeste Videoland kijkt.

Foutje gezien? Mail ons. Wij zijn je dankbaar.

Ruan Moleman
Geschreven door Ruan Moleman

Ruan Moleman (1997) studeerde International Creative Business, maar zijn liefde voor tech begon al bij zijn eerste Gameboy. Met de komst van de eerste smartphones groeide die interesse alleen maar verder. Ook Marvel heeft hij sinds Iron Man niet meer losgelaten. Ruan kan dan ook uren doorpraten over games, smartphones, superhelden en alles rondom geekcultuur.

Onderwerpen