Lego onthult nieuwe set die perfect is voor Transformers-fans
Lego heeft een nieuwe set van Transformers voor volwassenen aangekondigd. Het is de derde set in de lijn van de transformeerbare personages.
Lego heeft tot nu toe twee sets uitgebracht die gebaseerd zijn op de Transformers-franchise. De eerste was een bouwmodel van Optimus Prime en de tweede was de iconische gele Bumblebee. Interessant aan de sets is dat ze ook werkelijk kunnen transformeren naar een voertuig, net als de speelgoed-figuren.
Nu komt Lego met een nieuwe set, gebaseerd op een Transformer-schurk, Decepticon, genaamd Soundwave. Transformers veranderen meestal in een voertuig, maar Soundwave is van origine iemand die in een casettespeler transformeert. Niet heel handig, maar wel heel leuk. Vooral als Lego-set ter display.
Lego Soundwave komt met leuke extra’s
Soundwave is een typische Transformer in robot-vorm met een geweer in zijn hand en een wapen op zijn schouder. Op zijn borst zit een opvallend groot vak met een doorzichtige plaat ervoor. Daar kunnen twee bijgeleverde cassettebandjes ingestopt worden. Tegelijkertijd zijn die cassettebandjes ook transformeerbaar naar mini-robots, genaamd Ravage en Laserbeak.
Nieuw aan deze set, ten opzichte van de vorige twee Lego Transformers, is dat je met één druk op de knop geluiden kunt laten afspelen. Het betreffen vijf verschillende zinnen die als het ware door Soundwave gezegd worden. De afspeelknop zit in cassettevorm direct aan de voorkant, dus in beide vormen kan het geluid afgespeeld worden. De 1505 steentjes-tellende set verschijnt op 4 augustus voor 179,99 euro.
Deze 2 LEGO-sets zijn flink goedkoper tijdens Amazon Prime Day
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.want.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F07%2F10358_Lifestyle_Build_05_en-gb.webp)